Paxton

+420 608 603 704     
Zavolejte nám!

+420 608 603 704     
Zavolejte nám!

Menu Close

Zařízení pro dodávání vzduchu

Vyberte si dodávací zařízení, která budou sloužit vašim jedinečným procesům sušení a ofukování. Vzduchové trysky jsou strategicky uspořádány tak, aby zacílily na klíčové oblasti povrchů produktů a splnily specifické účely.

Vzduchové nože dostupné v hliníku a nerezové oceli. Systémy nožů s vyhřívaným vzduchem navržené pro maximální účinnost, vysokorychlostní sušení a aplikace s vyfukováním.

Ideální pro aplikace, které vyžadují větší než standardní vzdálenost mezi zdrojem vzduchu a povrchem, který je třeba vysušit nebo ofoukat.

Systém sušičky lahví zajišťuje úplné vysušení hrdla a víka lahve pro zlepšení kvality kódování, falšování, označování a výsledků systému vidění.

Integrální CanDryer produktu Paxton nahrazuje konvenční vzduchové nože a trysky rozdělovačem typu vše v jednom, což umožňuje lepší sušení

Stejné inline potrubí, které je standardem u systému PowerDry, je k dispozici také pro použití s ​​jinými velikostmi a konfiguracemi ventilátorů.

Rozdělovač Spyder kombinuje šest vzduchových trysek se čtyřmi dalšími „spyderovskými“ rameny, které se ohýbají do jakékoli polohy, aby vyhovovaly specifickým potřebám sušení.

Nový Air Halo je navržen tak, aby poskytoval 360stupňové sušení materiálů na dopravníkovém systému obalením a připevněním a použitím výkonných vzduchových trysek.

Tryska UNO poskytuje cílené proudění vzduchu pro malý cíl. Navrženo k nahrazení jediné trysky na stlačený vzduch vzdálené od většího zařízení pro dodávání vzduchu.

Přejít nahoru