Paxton

+420 608 603 704     
Zavolejte nám!

+420 608 603 704     
Zavolejte nám!

Menu Close

Komerční systémy sušení vzduchu a ventilátorů | Produkty Paxton

Vyberte si dodávací zařízení, která budou sloužit vašim jedinečným procesům sušení a ofukování. Vzduchové trysky jsou strategicky uspořádány tak, aby zacílily na klíčové oblasti povrchů produktů a splnily specifické účely.

Paxton Products navrhuje a vyrábí vysoce výkonné systémy dodávání vzduchu, které jsou navrženy tak, aby optimalizovaly sušení a ofukování vašich produktů. Proces začíná vaší aplikací: jakou velikost, jaký tvar, jakou rychlost, kolik vody nebo nečistot se má foukat, jaké konfigurace – pak je zařízení pro dodávání vzduchu navrženo podle těchto požadavků.

Odstředivá dmychadla Paxton nabízejí vysoce účinná řešení pro sušení, ofukování, oplachování vzduchem, procesní vzduch a vakuové aplikace, které nahrazují ofukování stlačeného vzduchu, stejně jako jiná méně účinná dmychadla, jako jsou klec nakrátko nebo regenerační dmychadla. Ve spojení se správně navrženým zařízením pro dodávání vzduchu poskytují odstředivá vzduchová dmychadla vynikající ofukování, sušení nebo proplachování vzduchem pro zlepšení kvality produktu a zároveň snižují spotřebu energie o 50 – 80 %. Kvůli těmto úsporám energie je návratnost investice (ROI) u odstředivého dmychadla Paxton často přibližně jeden rok. Paxton, dostupný ve velikostech od 3 hp do 20 hp, nabízí tři řady řemenových odstředivých dmychadel.

Systém PowerDry nastavuje standard pro kompletní systém sušení a vyfukování vzduchu, který lze použít k sušení a vyfukování široké škály plechovek, lahví a sklenic, které se často používají pro aplikace kódování dat a etiketování. In-line rozdělovač je ideální pro důkladné sušení vršků plechovek a jiných nádob před kódováním data nebo jinými balicími operacemi. Rozdělovač Spyder je nejúčinnějším systémem pro sušení vršků, boků a pod okrajem plechovek, lahví a sklenic. Kombinuje šest trysek rozdělovače Inline se čtyřmi dalšími „spyder-like“ rameny, které se ohýbají do jakékoli polohy, aby vyhovovaly vašim specifickým potřebám sušení. Rychle se přizpůsobí různým velikostem a tvarům pro víceúčelové linky.

Systémy ionizujícího vzduchu od společnosti Paxton Products účinně odstraňují částice, prach a nečistoty pomocí výkonné ionizace ve spojení s předními odstředivými dmychadly a systémy dodávání vzduchu Paxton. Systémy ionizujícího vzduchu zajišťují kontrolu a eliminaci statické elektřiny, takže nečistoty a prach neulpívají na povrchu. Patentovaný design společnosti Paxton zvyšuje výkon a zároveň snižuje nároky na údržbu, a pokud eliminuje systémy stlačeného vzduchu, snižuje spotřebu energie až o 80 %. K dispozici jsou nakonfigurované systémy pro oplachování lahví a oplachování plechovek; nebo mohou být přizpůsobeny pro jiné aplikace.

Kryty zařízení pro dodávání vzduchu zajišťují v procesu sušení vodu, vzduch a zvuk. Tyto kryty udržují vodu obsaženou uvnitř krytu a poté je vypuštěna, čímž se eliminuje nepořádek na podlaze vaší továrny – a eliminují se jakékoli bezpečnostní problémy způsobené mokrou a kluzkou podlahou.

Kryty dmychadla chrání dmychadlo před vodou, nečistotami a dalšími faktory prostředí a během mycích procesů; při výrazném snížení hladiny hluku. Instalace dmychadla je zjednodušena a údržba je usnadněna snadno přístupnými dvířky na dvou stranách.

Paxton Air Systems jsou navrženy na zakázku tak, aby maximalizovaly výkon a účinnost sušení. Správná instalace a údržba vašeho systému Paxton jsou zásadní pro výkon systému.

Instalační komponenty Paxton byly navrženy tak, aby minimalizovaly pokles tlaku mezi dmychadlem a zařízeními pro přívod vzduchu, maximalizovaly výkon a zároveň poskytovaly snadnou instalaci

Komponenty údržby Paxton jsou vyrobeny podle přesných specifikací, aby se minimalizovaly náklady na údržbu a zároveň byla zajištěna dlouhá životnost vašeho dmychadla Paxton. Ujistěte se, že používáte originální díly Paxton, aby byla zachována 3letá záruka na váš ventilátor.

Přejít nahoru